Kitsunebu to miejsce, w którym każdy fan anime i mangi
znajdzie coś dla siebie. U nas ceny zaczynają się od złotówki a kończą na….
przyjdź i zobacz.

Maginarium.pl to kretowana firma stworzona przez fanów dla fanów. W naszej ofercie znajdziesz wspaniałe koszulki, kubki i wiele innych produktów. Dzięki naszym zainteresowaniom tworzymy produkty trafiające do serc naszych klientów.

Mamy w swojej ofercie m. in.: kubeczki w trzech rozmiarach: 330, 450 i 550ml, poduszki w różnych rozmiarach, w tym metrowe dakimakury, figurki, zegarki i biżuterię, maty do karcianek i podkładki pod myszki, gadżety z K – popu oraz koreańskie słodycze.

Zapraszamy na stoisko!

Stoisko Wydawnictwa Waneko. Na naszym stoisku znajdziecie mangi w specjalnych, konwentowych cenach!

logo3

 Stoisko z wyją…tkowymi, bąbelkowymi herbatkami, z przemiłą… obsł‚ugą…. Fenomen rodem z Azji, który podbija zachodni rynek. Najlepiej samemu spróbować,‡ ale skoro musicie wiedzieć to samodzielna kompozycja, złożona z zielonej herbaty z dodatkiem wyją…tkowych kuleczek, wypeł‚nionych owocowym syropem. A wszystko podane w ciekawej i praktycznej formie. Serdecznie zapraszamy!

STREFA HANDMADE

Dwóch młodych plastyków próbujących swoich sił w tym okrutnym świecie, gdzie zarobić na swojej pasji to cud. Oferujemy fandomowe gadżety wykonane własnoręcznie podczas długich i bezsennych nocy.

Asortyment: naklejki, plakaty,przypinki,artbooki, widokówki (wszystko z własnymi grafikami i własną twórczością), fanarty i rysunki na zamówienia

logoLBC (1)

Lite Bite Cafe – biżuteria i dodatki dla każdej loli! Lubisz ciastka? Ja też 🙂 Spotkajmy się na moim stoisku!

Miyaka-biżu to sklepik pełen biżu oraz dodatków inspirowanych modą japońską. Znajdziesz u nas creepycute akcesoria oraz odzież w stylu kawaii, pastel goth, nu goth, ghotic lolita, decora, fairy kei, soft grunge. Tworzymy z miłości do rzeczy unikatowych z przeznaczeniem dla wyjątkowych osób ceniących sobie oryginalność! <3