3

 Miko Cosplay

Mieszkanka Poznania, zawodowa krawcowa ✂️👗oraz zdolna cosplayerka, której twórczością możecie cieszyć oko już od 5 lat. Przez ten czas, na swoim koncie udało jej się uzbierać imponującą liczbę 💯różnych strojów, wykonanych zarówno dla siebie jak i na zamówienie. 
Wielokrotna członkini Jury Konkursów cosplayowych, między innymi na PGA 2017.
Miko jest wirtuozem maszyny do szycia oraz niezwykle pogodną dziewczyną która kocha cosplay całym swoim sercem.
Prywatnie wielka miłośniczka szynszyli oraz Netflixa.

2

Tsuki Iseki

Mieszkanka Lublina. Z wykształcenia grafik komputerowy prywatnie zaś zdolna artystka, specjalizująca się w budowie zbroi.
Cosplayem zajmuje się już od 3 lat. Na swoim koncie ma liczne kreacje i występy sceniczne. Jej zbroje cieszą się uznaniem kolegów z branży na całym świecie.
Poza cosplayem interesuje się obróbką zdjęć, grafiką, modelowaniem 3D oraz makijażem.

Na konwencie zasiądzie w ławie jury cosplayu oraz poprowadzi dla was panel o konstrukcji zbroi i propów z pianki Eva oraz o modelowaniu 3D!

moe_rebellion_cosplay

Sakura z Moe Rebellion Cosplay

Jest z wykształcenia biotechnologiem a cosplayem zajmuje się już od 6 lat. W swojej karierze cosplayowej wielokrotnie występowała na scenie i brała udział w konkursach cosplay gdzie zdobywała nagrody za najlepsze występy cosplayowe. W roku 2017 była reprezentantką Polski finale konkursu 🧚‍♀️European Cosplay Gathering🧚‍♂️ w Paryżu w kategorii grupa 

W cosplayu najbardziej pasjonują ją występy na scenie i gra aktorska. Na  Nejiro 9: Tanabata Idols Fest 🏮poprowadzi dla was warsztaty aktorskie i nauczy was jak poprawnie prezentować się na scenie.

1

 Grupa NanoKarrin

NanoKarrin to polska amatorska grupa dubbingowa. Celem grupy jest realizowanie naszych marzeń, rozwój umiejętności aktorskich, głosowych, tekściarskich, literackich, muzycznych oraz wielu, wielu innych. Czerpiemy z tego niesamowitą satysfakcję oraz zabawę, podkładając głos do filmów animowanych, gier czy filmów fabularnych, nietylko spełniamy nasze małe marzenia, ale również pokazujemy całemu światu, że współpraca połączona z ciężka praca może przynosić niesamowite efekty. Jeśli i Ty masz marzenie o zrealizowaniu się w dubbingu, ale nie wiesz jak się do tego zabrać to zapraszamy do naszej grupy!

mariuszgoslawskijpg

Mariusz Gosławski – malarz, fotograf i poeta – od najmłodszych lat fascynuje się kulturą Dalekiego Wschodu. Maluje m.in. w stylu japońskim, prowadzi 🎨warsztaty malarstwa🎨japońskiego, organizuje wystawy i prelekcje. Uczestniczy również w licznych ⛰️plenerach, przeglądach czy imprezach kulturalno-artystycznych. Jego prace były kilkukrotnie doceniane i nagradzane. Jego działalność propagująca kulturę Japonii ma wielu sympatyków i zyskała uznanie m.in. ️Ambasady Japonii️ w Polsce.

Podczas Nejiro Pan Mariusz poprowadzi dla Was 📜salę artystyczną, pełną ciekawych atrakcji, a także prelekcję o święcie Tanabata, które jest motywem głównym naszego festiwalu.