Zapraszamy wszystkich serdecznie do współtworzenia Nejiro 8! Chcesz się podzielić swoją wiedzą o anime? Masz swoją ulubioną serię i chcesz wymienić się opiniami? A może masz już gotowy konkurs? Pokaż to na naszym Festiwalu!

Program na Nejiro 8 to setki godzin wspaniałej zabawy – prelekcji, konkursów, pokazów i dyskusji. Baw się z nami jako uczestnik lub twórca atrakcji w każdej z tych sal:

  • Main Room – Duża sala wykładowa, w której przez niemal cały czas trwania imprezy będzie można zobaczyć niesamowite pokazy, w tym Pokaz Strojów Fanowskich, czy chwile odpocząć przy dźwiękach japońskiej muzyki!
  • Sala Panelowa – Mniejsza sala wykładowa, w której będą odbywały się niemal wszystkie konkursy oraz panele poświęcone Japonii, w szczególności mandze i anime.
  • K-pop/J-music – Sala poświęcona rozpowszechniającej się coraz bardziej w Polsce kulturze koreańskiej. Oprócz wielu ciekawych prelekcji o muzyce czy modzie będzie można tam wziąć udział w konkursach tematycznych. Do tego nie zabraknie także atrakcji o artystach z Kraju Kwitnącej Wiśni!
  • Sala Tematyczna – Lubisz oglądać anime muzyczne? A może kręcą Cię openingi i endingi? Może Vocaloidy? Jeżeli tak jest, to idealne miejsce dla Ciebie! Sala stworzona specjalnie na potrzeby muzycznego Nejiro 8!
  • Konsolówka  Sala pełna konsol, które przypadną do gustu każdemu maniakowi grania na padzie. Dodatkowo organizowane tam będą turnieje w gry takie jak Tekken czy Naruto Ninja Storm.
  • Komputerówka – Miejsce idealne dla nałogowych graczy. Oprócz wielu turniejów z atrakcyjnymi nagrodami zapraszamy też na wolne granie w popularne gry!
  • Games Room – Jeżeli lubisz gry planszowe, to miejsce idealne dla Ciebie. Przystań dla fantastów!
  • DDR – Dance Dance Revolution – dla wszystkich miłośników skakania do muzyki przygotujemy 4 stanowiska do ciągłego tańczenia.
  • UltraStar – Umiesz śpiewać i chcesz się pochwalić przed kolegami? Dla wszystkich „piosenkarzy” przygotowujemy właśnie tą atrakcję.

W tym roku własne sale mają u nas także grupy Animelogia oraz NanoKarrin! Zajrzyjcie do nich i przekonajcie się, jakie atrakcje przywieźli tym razem do Lublina!

Dodatkowo na uczestników Nejiro 8 będzie czekało wiele pokazów, warsztatów i zabaw na wolnym powietrzu oraz nowe gry muzyczne – JuBeat oraz Sound Voltex!